Fishing Clash: Fish Game 2018

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 287.3 MB
  • Version 1.0.16
  • Dil İngilizce
  • Firma Ten Square Games Sp. z o.o.
3D canlı grafiklerin tadını çıkarabileceğiniz bu oyunda balık türlerini yakalamaya başlayabilirsiniz.

En popüler balık simülatörü oyunlarından biri olan Fishing Clash: Fish Game 2018, gerçek zamanlı pvp'de diğer oyuncularla yüzleşebileceğiniz bir oyundur. Pek çok değerli balık türünü görebileceğiniz bu oyunda daha iyi ve daha hızlı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Rakiplerinize karşı meydan okuyacağınız bu oyunda özel ödüller kazanabileceğiniz gibi sosyalleşebilirsiniz. Diğer anglerslarla etkileşime geçebileceğiniz Fishing Clash: Fish Game 2018 oyununda büyük animasyonlu gerçekçi balıkçılığa katılabilirsiniz.

Fishing Clash, en yüksek kalitede bir mobil balıkçılık simülatörüdür. 

Florida Kıyısı, Guntersville, Amazon Nehri, Loch Ness, Büyük Bariyer Resifi, Mekong Nehri ve daha birçok modda oynayabileceğiniz bu oyunda yüzlerce 3D balık türünü keşfedebilir, profesyonel olta takımlarının gücünü hissedebilirsiniz. Skor tablolarındaki diğer oyuncularla rekabet edeceğiniz bu oyunda doğru olta takımlarını seçerek balık avına çıkabilirsiniz.

Daha ileri seviyelere ulaşabilmek için yeni balık türlerini ve görevlerini keşfedebileceğiniz Fishing Clash oyununda balıklarınızın ağırlığını artırmak için farklı özellikler de bulunmaktadır. Tamamen ücretsiz olan Fishing Clash: Fish Game 2018 oyununu cihazınıza yükleyebilir, balık avlama turlarına katılabilirsiniz. Ayrıca Kuzey Amerika'daki gerçekçi, güzel animasyonlu yerlere seyahat edebilir, köpekbalığı ve balina gibi çeşitli balık türlerini yakalayabilirsiniz! 

 

 

Fishing Clash: Fish Game 2018 indir